Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Władysława IV04:18
Nowy Port Oliwska04:19
Przychodnia04:20
Rybołowców04:21
Kasztanowa04:22
Latarnia Morska04:23
Krasickiego04:25
Brzeźno04:26
Mazurska04:27
Wczasy04:28
Dworska04:30
al. Hallera04:31
Grudziądzka04:33
Kolonia Uroda04:34
Kościuszki04:36
Mickiewicza04:37
Reja
 
04:38
0 min.
 
Wyspiańskiego04:402 min.
 
Kliniczna - Szpital04:413 min.
 
Twarda04:435 min.
 
Stocznia Północna04:446 min.
 
Stocznia SKM04:468 min.
 
Plac Solidarności04:479 min.
 
Dworzec Główny04:4911 min.
 
Brama Wyżynna04:5113 min.
 
Okopowa04:5315 min.
 
Żabi Kruk04:5416 min.
 
Chmielna04:5517 min.
 
Akademia Muzyczna04:5618 min.
 
Brama Żuławska04:5820 min.
 
Głęboka05:0022 min.
 
Przeróbka05:0325 min.
 
Lenartowicza05:0426 min.
 
Sucharskiego05:0527 min.
 
Kaczeńce05:0628 min.
 
Lessowa05:0729 min.
 
Zimna05:0830 min.
 
Stogi Pasanil05:1032 min.
 
Rozłogi05:1133 min.
 
Stogi Plaża05:1537 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy