Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo21:43
Helska21:45
Osiedle Wejhera21:46
Pomorska21:47
Piastowska21:48
Czerwony Dwór21:50
Bora Komorowskiego21:51
Kołobrzeska21:52
Zaspa21:54
Startowa21:55
Jana Pawła II21:56
Żwirki i Wigury21:57
Bajana21:58
Legionów22:00
Plac Komorowskiego22:01
Mickiewicza22:02
Reja
 
22:03
0 min.
 
Wyspiańskiego22:052 min.
 
Kliniczna - Szpital22:063 min.
 
Twarda22:085 min.
 
Stocznia Północna22:096 min.
 
Stocznia SKM22:118 min.
 
Plac Solidarności22:129 min.
 
Dworzec Główny22:1411 min.
 
Brama Wyżynna22:1613 min.
 
Okopowa22:1815 min.
 
Żabi Kruk22:1916 min.
 
Chmielna22:2017 min.
 
Akademia Muzyczna22:2118 min.
 
Brama Żuławska22:2320 min.
 
Głęboka22:2421 min.
 
Przeróbka22:2724 min.
 
Lenartowicza22:2825 min.
 
Sucharskiego22:2926 min.
 
Kaczeńce22:3027 min.
 
Lessowa22:3128 min.
 
Zimna22:3229 min.
 
Stogi Pasanil22:3431 min.
 
Rozłogi22:3532 min.
 
Stogi Plaża22:3936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy