Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo20:43
Helska20:45
Osiedle Wejhera20:46
Pomorska20:47
Piastowska20:48
Czerwony Dwór20:50
Bora Komorowskiego20:51
Kołobrzeska20:52
Zaspa20:54
Startowa20:55
Jana Pawła II20:56
Żwirki i Wigury20:57
Bajana20:58
Legionów21:00
Plac Komorowskiego21:01
Mickiewicza21:02
Reja
 
21:03
0 min.
 
Wyspiańskiego21:052 min.
 
Kliniczna - Szpital21:063 min.
 
Twarda21:085 min.
 
Stocznia Północna21:096 min.
 
Stocznia SKM21:118 min.
 
Plac Solidarności21:129 min.
 
Dworzec Główny21:1411 min.
 
Brama Wyżynna21:1613 min.
 
Okopowa21:1815 min.
 
Żabi Kruk21:1916 min.
 
Chmielna21:2017 min.
 
Akademia Muzyczna21:2118 min.
 
Brama Żuławska21:2320 min.
 
Głęboka21:2421 min.
 
Przeróbka21:2724 min.
 
Lenartowicza21:2825 min.
 
Sucharskiego21:2926 min.
 
Kaczeńce21:3027 min.
 
Lessowa21:3128 min.
 
Zimna21:3229 min.
 
Stogi Pasanil21:3431 min.
 
Rozłogi21:3532 min.
 
Stogi Plaża21:3936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy