Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo20:21
Helska20:23
Osiedle Wejhera20:25
Pomorska20:26
Piastowska20:27
Czerwony Dwór20:29
Bora Komorowskiego20:30
Kołobrzeska20:31
Zaspa20:33
Startowa20:34
Jana Pawła II20:35
Żwirki i Wigury20:36
Bajana20:37
Legionów20:39
Plac Komorowskiego20:40
Mickiewicza20:42
Reja
 
20:43
0 min.
 
Wyspiańskiego20:452 min.
 
Politechnika20:485 min.
 
Miszewskiego20:496 min.
 
Jaśkowa Dolina20:518 min.
 
Klonowa20:529 min.
 
Galeria Bałtycka20:5411 min.
 
Wojska Polskiego20:5613 min.
 
Zamenhofa20:5714 min.
 
Zajezdnia20:5815 min.
 
Strzyża PKM20:5916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy