Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo19:15
Helska19:17
Osiedle Wejhera19:19
Pomorska19:20
Piastowska19:21
Czerwony Dwór19:23
Bora Komorowskiego19:24
Kołobrzeska19:25
Zaspa19:27
Startowa19:28
Jana Pawła II19:29
Żwirki i Wigury19:30
Bajana19:31
Legionów19:33
Plac Komorowskiego19:34
Mickiewicza19:36
Reja
 
19:37
0 min.
 
Wyspiańskiego19:392 min.
 
Kliniczna - Szpital19:403 min.
 
Twarda19:425 min.
 
Stocznia Północna19:436 min.
 
Stocznia SKM19:458 min.
 
Plac Solidarności19:469 min.
 
Dworzec Główny19:4811 min.
 
Brama Wyżynna19:5013 min.
 
Okopowa19:5215 min.
 
Żabi Kruk19:5316 min.
 
Chmielna19:5417 min.
 
Akademia Muzyczna19:5518 min.
 
Brama Żuławska19:5720 min.
 
Głęboka19:5922 min.
 
Przeróbka20:0225 min.
 
Lenartowicza20:0326 min.
 
Sucharskiego20:0427 min.
 
Kaczeńce20:0528 min.
 
Lessowa20:0629 min.
 
Zimna20:0730 min.
 
Stogi Pasanil20:0932 min.
 
Rozłogi20:1033 min.
 
Stogi Plaża20:1437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy