Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo19:02
Helska19:04
Osiedle Wejhera19:06
Pomorska19:07
Piastowska19:08
Czerwony Dwór19:10
Bora Komorowskiego19:11
Kołobrzeska19:12
Zaspa19:14
Startowa19:15
Jana Pawła II19:16
Żwirki i Wigury19:17
Bajana19:18
Legionów19:20
Plac Komorowskiego19:21
Mickiewicza19:23
Reja
 
19:24
0 min.
 
Wyspiańskiego19:262 min.
 
Politechnika19:295 min.
 
Miszewskiego19:306 min.
 
Jaśkowa Dolina19:328 min.
 
Klonowa19:339 min.
 
Galeria Bałtycka19:3511 min.
 
Wojska Polskiego19:3713 min.
 
Zamenhofa19:3814 min.
 
Zajezdnia19:3915 min.
 
Strzyża PKM19:4016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy