Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo18:35
Helska18:37
Osiedle Wejhera18:39
Pomorska18:40
Piastowska18:41
Czerwony Dwór18:43
Bora Komorowskiego18:44
Kołobrzeska18:45
Zaspa18:47
Startowa18:48
Jana Pawła II18:49
Żwirki i Wigury18:50
Bajana18:51
Legionów18:53
Plac Komorowskiego18:54
Mickiewicza18:56
Reja
 
18:57
0 min.
 
Wyspiańskiego18:592 min.
 
Kliniczna - Szpital19:003 min.
 
Twarda19:025 min.
 
Stocznia Północna19:036 min.
 
Stocznia SKM19:058 min.
 
Plac Solidarności19:069 min.
 
Dworzec Główny19:0811 min.
 
Brama Wyżynna19:1013 min.
 
Okopowa19:1215 min.
 
Żabi Kruk19:1316 min.
 
Chmielna19:1417 min.
 
Akademia Muzyczna19:1518 min.
 
Brama Żuławska19:1720 min.
 
Głęboka19:1922 min.
 
Przeróbka19:2225 min.
 
Lenartowicza19:2326 min.
 
Sucharskiego19:2427 min.
 
Kaczeńce19:2528 min.
 
Lessowa19:2629 min.
 
Zimna19:2730 min.
 
Stogi Pasanil19:2932 min.
 
Rozłogi19:3033 min.
 
Stogi Plaża19:3437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy