Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo08:16
Helska08:18
Osiedle Wejhera08:20
Pomorska08:21
Piastowska08:22
Czerwony Dwór08:24
Bora Komorowskiego08:25
Kołobrzeska08:26
Zaspa08:28
Startowa08:29
Jana Pawła II08:30
Żwirki i Wigury08:31
Bajana08:32
Legionów08:34
Plac Komorowskiego08:35
Mickiewicza08:37
Reja
 
08:38
0 min.
 
Wyspiańskiego08:402 min.
 
Kliniczna - Szpital08:413 min.
 
Twarda08:435 min.
 
Stocznia Północna08:446 min.
 
Stocznia SKM08:468 min.
 
Plac Solidarności08:4810 min.
 
Dworzec Główny08:5012 min.
 
Brama Wyżynna08:5214 min.
 
Okopowa08:5416 min.
 
Żabi Kruk08:5517 min.
 
Chmielna08:5618 min.
 
Akademia Muzyczna08:5719 min.
 
Brama Żuławska08:5921 min.
 
Głęboka09:0123 min.
 
Przeróbka09:0426 min.
 
Lenartowicza09:0527 min.
 
Sucharskiego09:0628 min.
 
Kaczeńce09:0729 min.
 
Lessowa09:0830 min.
 
Zimna09:0931 min.
 
Stogi Pasanil09:1133 min.
 
Rozłogi09:1234 min.
 
Stogi Plaża09:1638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy