Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo17:32
Helska17:34
Osiedle Wejhera17:36
Pomorska17:37
Piastowska17:38
Czerwony Dwór17:40
Bora Komorowskiego17:41
Kołobrzeska17:42
Zaspa17:44
Startowa17:45
Jana Pawła II17:46
Żwirki i Wigury17:47
Bajana17:48
Legionów17:50
Plac Komorowskiego17:51
Mickiewicza17:53
Reja
 
17:54
0 min.
 
Wyspiańskiego17:562 min.
 
Kliniczna - Szpital17:573 min.
 
Twarda17:595 min.
 
Stocznia Północna18:006 min.
 
Stocznia SKM18:028 min.
 
Plac Solidarności18:039 min.
 
Dworzec Główny18:0511 min.
 
Brama Wyżynna18:0713 min.
 
Okopowa18:0915 min.
 
Żabi Kruk18:1016 min.
 
Chmielna18:1117 min.
 
Akademia Muzyczna18:1218 min.
 
Brama Żuławska18:1420 min.
 
Głęboka18:1622 min.
 
Przeróbka18:1925 min.
 
Lenartowicza18:2026 min.
 
Sucharskiego18:2127 min.
 
Kaczeńce18:2228 min.
 
Lessowa18:2329 min.
 
Zimna18:2430 min.
 
Stogi Pasanil18:2632 min.
 
Rozłogi18:2733 min.
 
Stogi Plaża18:3137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy