Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo17:20
Helska17:22
Osiedle Wejhera17:24
Pomorska17:25
Piastowska17:26
Czerwony Dwór17:28
Bora Komorowskiego17:29
Kołobrzeska17:30
Zaspa17:32
Startowa17:33
Jana Pawła II17:34
Żwirki i Wigury17:35
Bajana17:36
Legionów17:38
Plac Komorowskiego17:39
Mickiewicza17:41
Reja
 
17:42
0 min.
 
Wyspiańskiego17:442 min.
 
Kliniczna - Szpital17:453 min.
 
Twarda17:475 min.
 
Stocznia Północna17:486 min.
 
Stocznia SKM17:508 min.
 
Plac Solidarności17:519 min.
 
Dworzec Główny17:5311 min.
 
Brama Wyżynna17:5513 min.
 
Okopowa17:5715 min.
 
Żabi Kruk17:5816 min.
 
Chmielna17:5917 min.
 
Akademia Muzyczna18:0018 min.
 
Brama Żuławska18:0220 min.
 
Głęboka18:0422 min.
 
Przeróbka18:0725 min.
 
Lenartowicza18:0826 min.
 
Sucharskiego18:0927 min.
 
Kaczeńce18:1028 min.
 
Lessowa18:1129 min.
 
Zimna18:1230 min.
 
Stogi Pasanil18:1432 min.
 
Rozłogi18:1533 min.
 
Stogi Plaża18:1937 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy