Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo17:12
Helska17:14
Osiedle Wejhera17:16
Pomorska17:17
Piastowska17:18
Czerwony Dwór17:20
Bora Komorowskiego17:21
Kołobrzeska17:22
Zaspa17:24
Startowa17:25
Jana Pawła II17:26
Żwirki i Wigury17:27
Bajana17:28
Legionów17:30
Plac Komorowskiego17:31
Mickiewicza17:33
Reja
 
17:34
0 min.
 
Wyspiańskiego17:362 min.
 
Kliniczna - Szpital17:373 min.
 
Twarda17:395 min.
 
Stocznia Północna17:406 min.
 
Stocznia SKM17:428 min.
 
Plac Solidarności17:439 min.
 
Dworzec Główny17:4511 min.
 
Brama Wyżynna17:4713 min.
 
Okopowa17:4915 min.
 
Żabi Kruk17:5016 min.
 
Chmielna17:5117 min.
 
Akademia Muzyczna17:5218 min.
 
Brama Żuławska17:5420 min.
 
Głęboka17:5622 min.
 
Przeróbka17:5925 min.
 
Lenartowicza18:0026 min.
 
Sucharskiego18:0127 min.
 
Kaczeńce18:0228 min.
 
Lessowa18:0329 min.
 
Zimna18:0430 min.
 
Stogi Pasanil18:0632 min.
 
Rozłogi18:0733 min.
 
Stogi Plaża18:1137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy