Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo15:12
Helska15:14
Osiedle Wejhera15:16
Pomorska15:17
Piastowska15:18
Czerwony Dwór15:20
Bora Komorowskiego15:21
Kołobrzeska15:22
Zaspa15:24
Startowa15:25
Jana Pawła II15:26
Żwirki i Wigury15:27
Bajana15:28
Legionów15:30
Plac Komorowskiego15:31
Mickiewicza15:33
Reja
 
15:34
0 min.
 
Wyspiańskiego15:362 min.
 
Kliniczna - Szpital15:373 min.
 
Twarda15:395 min.
 
Stocznia Północna15:406 min.
 
Stocznia SKM15:428 min.
 
Plac Solidarności15:439 min.
 
Dworzec Główny15:4511 min.
 
Brama Wyżynna15:4713 min.
 
Okopowa15:4915 min.
 
Żabi Kruk15:5016 min.
 
Chmielna15:5117 min.
 
Akademia Muzyczna15:5218 min.
 
Brama Żuławska15:5420 min.
 
Głęboka15:5622 min.
 
Przeróbka15:5925 min.
 
Lenartowicza16:0026 min.
 
Sucharskiego16:0127 min.
 
Kaczeńce16:0228 min.
 
Lessowa16:0329 min.
 
Zimna16:0430 min.
 
Stogi Pasanil16:0632 min.
 
Rozłogi16:0733 min.
 
Stogi Plaża16:1137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy