Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo13:52
Helska13:54
Osiedle Wejhera13:56
Pomorska13:57
Piastowska13:58
Czerwony Dwór14:00
Bora Komorowskiego14:01
Kołobrzeska14:02
Zaspa14:04
Startowa14:05
Jana Pawła II14:06
Żwirki i Wigury14:07
Bajana14:08
Legionów14:10
Plac Komorowskiego14:11
Mickiewicza14:13
Reja
 
14:14
0 min.
 
Wyspiańskiego14:162 min.
 
Kliniczna - Szpital14:173 min.
 
Twarda14:195 min.
 
Stocznia Północna14:206 min.
 
Stocznia SKM14:228 min.
 
Plac Solidarności14:239 min.
 
Dworzec Główny14:2511 min.
 
Brama Wyżynna14:2713 min.
 
Okopowa14:2915 min.
 
Żabi Kruk14:3016 min.
 
Chmielna14:3117 min.
 
Akademia Muzyczna14:3218 min.
 
Brama Żuławska14:3420 min.
 
Głęboka14:3622 min.
 
Przeróbka14:3925 min.
 
Lenartowicza14:4026 min.
 
Sucharskiego14:4127 min.
 
Kaczeńce14:4228 min.
 
Lessowa14:4329 min.
 
Zimna14:4430 min.
 
Stogi Pasanil14:4632 min.
 
Rozłogi14:4733 min.
 
Stogi Plaża14:5137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy