Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo13:20
Helska13:22
Osiedle Wejhera13:24
Pomorska13:25
Piastowska13:26
Czerwony Dwór13:28
Bora Komorowskiego13:29
Kołobrzeska13:30
Zaspa13:32
Startowa13:33
Jana Pawła II13:34
Żwirki i Wigury13:35
Bajana13:36
Legionów13:38
Plac Komorowskiego13:39
Mickiewicza13:41
Reja
 
13:42
0 min.
 
Wyspiańskiego13:442 min.
 
Kliniczna - Szpital13:453 min.
 
Twarda13:475 min.
 
Stocznia Północna13:486 min.
 
Stocznia SKM13:508 min.
 
Plac Solidarności13:519 min.
 
Dworzec Główny13:5311 min.
 
Brama Wyżynna13:5513 min.
 
Okopowa13:5715 min.
 
Żabi Kruk13:5816 min.
 
Chmielna13:5917 min.
 
Akademia Muzyczna14:0018 min.
 
Brama Żuławska14:0220 min.
 
Głęboka14:0422 min.
 
Przeróbka14:0725 min.
 
Lenartowicza14:0826 min.
 
Sucharskiego14:0927 min.
 
Kaczeńce14:1028 min.
 
Lessowa14:1129 min.
 
Zimna14:1230 min.
 
Stogi Pasanil14:1432 min.
 
Rozłogi14:1533 min.
 
Stogi Plaża14:1937 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy