Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo12:52
Helska12:54
Osiedle Wejhera12:56
Pomorska12:57
Piastowska12:58
Czerwony Dwór13:00
Bora Komorowskiego13:01
Kołobrzeska13:02
Zaspa13:04
Startowa13:05
Jana Pawła II13:06
Żwirki i Wigury13:07
Bajana13:08
Legionów13:10
Plac Komorowskiego13:11
Mickiewicza13:13
Reja
 
13:14
0 min.
 
Wyspiańskiego13:162 min.
 
Kliniczna - Szpital13:173 min.
 
Twarda13:195 min.
 
Stocznia Północna13:206 min.
 
Stocznia SKM13:228 min.
 
Plac Solidarności13:239 min.
 
Dworzec Główny13:2511 min.
 
Brama Wyżynna13:2713 min.
 
Okopowa13:2915 min.
 
Żabi Kruk13:3016 min.
 
Chmielna13:3117 min.
 
Akademia Muzyczna13:3218 min.
 
Brama Żuławska13:3420 min.
 
Głęboka13:3622 min.
 
Przeróbka13:3925 min.
 
Lenartowicza13:4026 min.
 
Sucharskiego13:4127 min.
 
Kaczeńce13:4228 min.
 
Lessowa13:4329 min.
 
Zimna13:4430 min.
 
Stogi Pasanil13:4632 min.
 
Rozłogi13:4733 min.
 
Stogi Plaża13:5137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy