Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo12:32
Helska12:34
Osiedle Wejhera12:36
Pomorska12:37
Piastowska12:38
Czerwony Dwór12:40
Bora Komorowskiego12:41
Kołobrzeska12:42
Zaspa12:44
Startowa12:45
Jana Pawła II12:46
Żwirki i Wigury12:47
Bajana12:48
Legionów12:50
Plac Komorowskiego12:51
Mickiewicza12:53
Reja
 
12:54
0 min.
 
Wyspiańskiego12:562 min.
 
Kliniczna - Szpital12:573 min.
 
Twarda12:595 min.
 
Stocznia Północna13:006 min.
 
Stocznia SKM13:028 min.
 
Plac Solidarności13:039 min.
 
Dworzec Główny13:0511 min.
 
Brama Wyżynna13:0713 min.
 
Okopowa13:0915 min.
 
Żabi Kruk13:1016 min.
 
Chmielna13:1117 min.
 
Akademia Muzyczna13:1218 min.
 
Brama Żuławska13:1420 min.
 
Głęboka13:1622 min.
 
Przeróbka13:1925 min.
 
Lenartowicza13:2026 min.
 
Sucharskiego13:2127 min.
 
Kaczeńce13:2228 min.
 
Lessowa13:2329 min.
 
Zimna13:2430 min.
 
Stogi Pasanil13:2632 min.
 
Rozłogi13:2733 min.
 
Stogi Plaża13:3137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy