Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo12:00
Helska12:02
Osiedle Wejhera12:04
Pomorska12:05
Piastowska12:06
Czerwony Dwór12:08
Bora Komorowskiego12:09
Kołobrzeska12:10
Zaspa12:12
Startowa12:13
Jana Pawła II12:14
Żwirki i Wigury12:15
Bajana12:16
Legionów12:18
Plac Komorowskiego12:19
Mickiewicza12:21
Reja
 
12:22
0 min.
 
Wyspiańskiego12:242 min.
 
Kliniczna - Szpital12:253 min.
 
Twarda12:275 min.
 
Stocznia Północna12:286 min.
 
Stocznia SKM12:308 min.
 
Plac Solidarności12:319 min.
 
Dworzec Główny12:3311 min.
 
Brama Wyżynna12:3513 min.
 
Okopowa12:3715 min.
 
Żabi Kruk12:3816 min.
 
Chmielna12:3917 min.
 
Akademia Muzyczna12:4018 min.
 
Brama Żuławska12:4220 min.
 
Głęboka12:4422 min.
 
Przeróbka12:4725 min.
 
Lenartowicza12:4826 min.
 
Sucharskiego12:4927 min.
 
Kaczeńce12:5028 min.
 
Lessowa12:5129 min.
 
Zimna12:5230 min.
 
Stogi Pasanil12:5432 min.
 
Rozłogi12:5533 min.
 
Stogi Plaża12:5937 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy