Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo11:40
Helska11:42
Osiedle Wejhera11:44
Pomorska11:45
Piastowska11:46
Czerwony Dwór11:48
Bora Komorowskiego11:49
Kołobrzeska11:50
Zaspa11:52
Startowa11:53
Jana Pawła II11:54
Żwirki i Wigury11:55
Bajana11:56
Legionów11:58
Plac Komorowskiego11:59
Mickiewicza12:01
Reja
 
12:02
0 min.
 
Wyspiańskiego12:042 min.
 
Kliniczna - Szpital12:053 min.
 
Twarda12:075 min.
 
Stocznia Północna12:086 min.
 
Stocznia SKM12:108 min.
 
Plac Solidarności12:119 min.
 
Dworzec Główny12:1311 min.
 
Brama Wyżynna12:1513 min.
 
Okopowa12:1715 min.
 
Żabi Kruk12:1816 min.
 
Chmielna12:1917 min.
 
Akademia Muzyczna12:2018 min.
 
Brama Żuławska12:2220 min.
 
Głęboka12:2422 min.
 
Przeróbka12:2725 min.
 
Lenartowicza12:2826 min.
 
Sucharskiego12:2927 min.
 
Kaczeńce12:3028 min.
 
Lessowa12:3129 min.
 
Zimna12:3230 min.
 
Stogi Pasanil12:3432 min.
 
Rozłogi12:3533 min.
 
Stogi Plaża12:3937 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy