Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo11:32
Helska11:34
Osiedle Wejhera11:36
Pomorska11:37
Piastowska11:38
Czerwony Dwór11:40
Bora Komorowskiego11:41
Kołobrzeska11:42
Zaspa11:44
Startowa11:45
Jana Pawła II11:46
Żwirki i Wigury11:47
Bajana11:48
Legionów11:50
Plac Komorowskiego11:51
Mickiewicza11:53
Reja
 
11:54
0 min.
 
Wyspiańskiego11:562 min.
 
Kliniczna - Szpital11:573 min.
 
Twarda11:595 min.
 
Stocznia Północna12:006 min.
 
Stocznia SKM12:028 min.
 
Plac Solidarności12:039 min.
 
Dworzec Główny12:0511 min.
 
Brama Wyżynna12:0713 min.
 
Okopowa12:0915 min.
 
Żabi Kruk12:1016 min.
 
Chmielna12:1117 min.
 
Akademia Muzyczna12:1218 min.
 
Brama Żuławska12:1420 min.
 
Głęboka12:1622 min.
 
Przeróbka12:1925 min.
 
Lenartowicza12:2026 min.
 
Sucharskiego12:2127 min.
 
Kaczeńce12:2228 min.
 
Lessowa12:2329 min.
 
Zimna12:2430 min.
 
Stogi Pasanil12:2632 min.
 
Rozłogi12:2733 min.
 
Stogi Plaża12:3137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy