Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo07:31
Helska07:33
Osiedle Wejhera07:35
Pomorska07:36
Piastowska07:37
Czerwony Dwór07:39
Bora Komorowskiego07:40
Kołobrzeska07:41
Zaspa07:43
Startowa07:44
Jana Pawła II07:45
Żwirki i Wigury07:46
Bajana07:47
Legionów07:49
Plac Komorowskiego07:50
Mickiewicza07:52
Reja
 
07:53
0 min.
 
Wyspiańskiego07:552 min.
 
Kliniczna - Szpital07:563 min.
 
Twarda07:585 min.
 
Stocznia Północna07:596 min.
 
Stocznia SKM08:018 min.
 
Plac Solidarności08:0310 min.
 
Dworzec Główny08:0512 min.
 
Brama Wyżynna08:0714 min.
 
Okopowa08:0916 min.
 
Żabi Kruk08:1017 min.
 
Chmielna08:1118 min.
 
Akademia Muzyczna08:1219 min.
 
Brama Żuławska08:1421 min.
 
Głęboka08:1623 min.
 
Przeróbka08:1926 min.
 
Lenartowicza08:2027 min.
 
Sucharskiego08:2128 min.
 
Kaczeńce08:2229 min.
 
Lessowa08:2330 min.
 
Zimna08:2431 min.
 
Stogi Pasanil08:2633 min.
 
Rozłogi08:2734 min.
 
Stogi Plaża08:3138 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy