Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo11:12
Helska11:14
Osiedle Wejhera11:16
Pomorska11:17
Piastowska11:18
Czerwony Dwór11:20
Bora Komorowskiego11:21
Kołobrzeska11:22
Zaspa11:24
Startowa11:25
Jana Pawła II11:26
Żwirki i Wigury11:27
Bajana11:28
Legionów11:30
Plac Komorowskiego11:31
Mickiewicza11:33
Reja
 
11:34
0 min.
 
Wyspiańskiego11:362 min.
 
Kliniczna - Szpital11:373 min.
 
Twarda11:395 min.
 
Stocznia Północna11:406 min.
 
Stocznia SKM11:428 min.
 
Plac Solidarności11:439 min.
 
Dworzec Główny11:4511 min.
 
Brama Wyżynna11:4713 min.
 
Okopowa11:4915 min.
 
Żabi Kruk11:5016 min.
 
Chmielna11:5117 min.
 
Akademia Muzyczna11:5218 min.
 
Brama Żuławska11:5420 min.
 
Głęboka11:5622 min.
 
Przeróbka11:5925 min.
 
Lenartowicza12:0026 min.
 
Sucharskiego12:0127 min.
 
Kaczeńce12:0228 min.
 
Lessowa12:0329 min.
 
Zimna12:0430 min.
 
Stogi Pasanil12:0632 min.
 
Rozłogi12:0733 min.
 
Stogi Plaża12:1137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy