Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo07:21
Helska07:23
Osiedle Wejhera07:25
Pomorska07:26
Piastowska07:27
Czerwony Dwór07:29
Bora Komorowskiego07:30
Kołobrzeska07:31
Zaspa07:33
Startowa07:34
Jana Pawła II07:35
Żwirki i Wigury07:36
Bajana07:37
Legionów07:39
Plac Komorowskiego07:40
Mickiewicza07:42
Reja
 
07:43
0 min.
 
Wyspiańskiego07:452 min.
 
Kliniczna - Szpital07:463 min.
 
Twarda07:485 min.
 
Stocznia Północna07:496 min.
 
Stocznia SKM07:518 min.
 
Plac Solidarności07:5310 min.
 
Dworzec Główny07:5512 min.
 
Brama Wyżynna07:5714 min.
 
Okopowa07:5916 min.
 
Żabi Kruk08:0017 min.
 
Chmielna08:0118 min.
 
Akademia Muzyczna08:0219 min.
 
Brama Żuławska08:0421 min.
 
Głęboka08:0623 min.
 
Przeróbka08:0926 min.
 
Lenartowicza08:1027 min.
 
Sucharskiego08:1128 min.
 
Kaczeńce08:1229 min.
 
Lessowa08:1330 min.
 
Zimna08:1431 min.
 
Stogi Pasanil08:1633 min.
 
Rozłogi08:1734 min.
 
Stogi Plaża08:2138 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy