Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo09:13
Helska09:15
Osiedle Wejhera09:16
Pomorska09:17
Piastowska09:18
Czerwony Dwór09:20
Bora Komorowskiego09:21
Kołobrzeska09:22
Zaspa09:24
Startowa09:25
Jana Pawła II09:26
Żwirki i Wigury09:27
Bajana09:28
Legionów09:30
Plac Komorowskiego09:31
Mickiewicza09:32
Reja
 
09:33
0 min.
 
Wyspiańskiego09:352 min.
 
Kliniczna - Szpital09:363 min.
 
Twarda09:385 min.
 
Stocznia Północna09:396 min.
 
Stocznia SKM09:418 min.
 
Plac Solidarności09:429 min.
 
Dworzec Główny09:4411 min.
 
Brama Wyżynna09:4613 min.
 
Okopowa09:4815 min.
 
Żabi Kruk09:4916 min.
 
Chmielna09:5017 min.
 
Akademia Muzyczna09:5118 min.
 
Brama Żuławska09:5320 min.
 
Głęboka09:5421 min.
 
Przeróbka09:5724 min.
 
Lenartowicza09:5825 min.
 
Sucharskiego09:5926 min.
 
Kaczeńce10:0027 min.
 
Lessowa10:0128 min.
 
Zimna10:0229 min.
 
Stogi Pasanil10:0431 min.
 
Rozłogi10:0532 min.
 
Stogi Plaża10:0936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy