Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo07:13
Helska07:15
Osiedle Wejhera07:16
Pomorska07:17
Piastowska07:18
Czerwony Dwór07:20
Bora Komorowskiego07:21
Kołobrzeska07:22
Zaspa07:24
Startowa07:25
Jana Pawła II07:26
Żwirki i Wigury07:27
Bajana07:28
Legionów07:30
Plac Komorowskiego07:31
Mickiewicza07:32
Reja
 
07:33
0 min.
 
Wyspiańskiego07:352 min.
 
Kliniczna - Szpital07:363 min.
 
Twarda07:385 min.
 
Stocznia Północna07:396 min.
 
Stocznia SKM07:418 min.
 
Plac Solidarności07:429 min.
 
Dworzec Główny07:4411 min.
 
Brama Wyżynna07:4613 min.
 
Okopowa07:4815 min.
 
Żabi Kruk07:4916 min.
 
Chmielna07:5017 min.
 
Akademia Muzyczna07:5118 min.
 
Brama Żuławska07:5320 min.
 
Głęboka07:5421 min.
 
Przeróbka07:5724 min.
 
Lenartowicza07:5825 min.
 
Sucharskiego07:5926 min.
 
Kaczeńce08:0027 min.
 
Lessowa08:0128 min.
 
Zimna08:0229 min.
 
Stogi Pasanil08:0431 min.
 
Rozłogi08:0532 min.
 
Stogi Plaża08:0936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy