Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo22:43
Helska22:45
Osiedle Wejhera22:46
Pomorska22:47
Piastowska22:48
Czerwony Dwór22:50
Bora Komorowskiego22:51
Kołobrzeska22:52
Zaspa22:54
Startowa22:55
Jana Pawła II22:56
Żwirki i Wigury22:57
Bajana22:58
Legionów23:00
Plac Komorowskiego23:01
Mickiewicza23:02
Reja
 
23:03
0 min.
 
Wyspiańskiego23:052 min.
 
Kliniczna - Szpital23:063 min.
 
Twarda23:085 min.
 
Stocznia Północna23:096 min.
 
Stocznia SKM23:118 min.
 
Plac Solidarności23:129 min.
 
Dworzec Główny23:1512 min.
 
Brama Wyżynna23:1714 min.
 
Okopowa23:1916 min.
 
Żabi Kruk23:2017 min.
 
Chmielna23:2118 min.
 
Akademia Muzyczna23:2219 min.
 
Brama Żuławska23:2421 min.
 
Głęboka23:2522 min.
 
Przeróbka23:2825 min.
 
Lenartowicza23:2926 min.
 
Sucharskiego23:3027 min.
 
Kaczeńce23:3128 min.
 
Lessowa23:3229 min.
 
Zimna23:3330 min.
 
Stogi Pasanil23:3532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy