Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo07:01
Helska07:03
Osiedle Wejhera07:05
Pomorska07:06
Piastowska07:07
Czerwony Dwór07:09
Bora Komorowskiego07:10
Kołobrzeska07:11
Zaspa07:13
Startowa07:14
Jana Pawła II07:15
Żwirki i Wigury07:16
Bajana07:17
Legionów07:19
Plac Komorowskiego07:20
Mickiewicza07:22
Reja
 
07:23
0 min.
 
Wyspiańskiego07:252 min.
 
Kliniczna - Szpital07:263 min.
 
Twarda07:285 min.
 
Stocznia Północna07:296 min.
 
Stocznia SKM07:318 min.
 
Plac Solidarności07:3310 min.
 
Dworzec Główny07:3512 min.
 
Brama Wyżynna07:3714 min.
 
Okopowa07:3916 min.
 
Żabi Kruk07:4017 min.
 
Chmielna07:4118 min.
 
Akademia Muzyczna07:4219 min.
 
Brama Żuławska07:4421 min.
 
Głęboka07:4623 min.
 
Przeróbka07:4926 min.
 
Lenartowicza07:5027 min.
 
Sucharskiego07:5128 min.
 
Kaczeńce07:5229 min.
 
Lessowa07:5330 min.
 
Zimna07:5431 min.
 
Stogi Pasanil07:5633 min.
 
Rozłogi07:5734 min.
 
Stogi Plaża08:0138 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy