Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo19:35
Helska19:37
Osiedle Wejhera19:39
Pomorska19:40
Piastowska19:41
Czerwony Dwór19:43
Bora Komorowskiego19:44
Kołobrzeska19:45
Zaspa19:47
Startowa19:48
Jana Pawła II19:49
Żwirki i Wigury19:50
Bajana19:51
Legionów19:53
Plac Komorowskiego19:54
Mickiewicza19:56
Reja
 
19:57
0 min.
 
Wyspiańskiego19:592 min.
 
Kliniczna - Szpital20:003 min.
 
Twarda20:025 min.
 
Stocznia Północna20:036 min.
 
Stocznia SKM20:058 min.
 
Plac Solidarności20:069 min.
 
Dworzec Główny20:0811 min.
 
Brama Wyżynna20:1013 min.
 
Okopowa20:1215 min.
 
Żabi Kruk20:1316 min.
 
Chmielna20:1417 min.
 
Akademia Muzyczna20:1518 min.
 
Brama Żuławska20:1720 min.
 
Głęboka20:1922 min.
 
Przeróbka20:2225 min.
 
Lenartowicza20:2326 min.
 
Sucharskiego20:2427 min.
 
Kaczeńce20:2528 min.
 
Lessowa20:2629 min.
 
Zimna20:2730 min.
 
Stogi Pasanil20:2932 min.
 
Rozłogi20:3033 min.
 
Stogi Plaża20:3437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy