Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo18:22
Helska18:24
Osiedle Wejhera18:26
Pomorska18:27
Piastowska18:28
Czerwony Dwór18:30
Bora Komorowskiego18:31
Kołobrzeska18:32
Zaspa18:34
Startowa18:35
Jana Pawła II18:36
Żwirki i Wigury18:37
Bajana18:38
Legionów18:40
Plac Komorowskiego18:41
Mickiewicza18:43
Reja
 
18:44
0 min.
 
Wyspiańskiego18:462 min.
 
Politechnika18:495 min.
 
Miszewskiego18:506 min.
 
Jaśkowa Dolina18:528 min.
 
Klonowa18:539 min.
 
Galeria Bałtycka18:5511 min.
 
Wojska Polskiego18:5713 min.
 
Zamenhofa18:5814 min.
 
Zajezdnia18:5915 min.
 
Strzyża PKM19:0016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy