Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo18:02
Helska18:04
Osiedle Wejhera18:06
Pomorska18:07
Piastowska18:08
Czerwony Dwór18:10
Bora Komorowskiego18:11
Kołobrzeska18:12
Zaspa18:14
Startowa18:15
Jana Pawła II18:16
Żwirki i Wigury18:17
Bajana18:18
Legionów18:20
Plac Komorowskiego18:21
Mickiewicza18:23
Reja
 
18:24
0 min.
 
Wyspiańskiego18:262 min.
 
Politechnika18:295 min.
 
Miszewskiego18:306 min.
 
Jaśkowa Dolina18:328 min.
 
Klonowa18:339 min.
 
Galeria Bałtycka18:3511 min.
 
Wojska Polskiego18:3713 min.
 
Zamenhofa18:3814 min.
 
Zajezdnia18:3915 min.
 
Strzyża PKM18:4016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy