Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo16:40
Helska16:42
Osiedle Wejhera16:44
Pomorska16:45
Piastowska16:46
Czerwony Dwór16:48
Bora Komorowskiego16:49
Kołobrzeska16:50
Zaspa16:52
Startowa16:53
Jana Pawła II16:54
Żwirki i Wigury16:55
Bajana16:56
Legionów16:58
Plac Komorowskiego16:59
Mickiewicza17:01
Reja
 
17:02
0 min.
 
Wyspiańskiego17:042 min.
 
Kliniczna - Szpital17:053 min.
 
Twarda17:075 min.
 
Stocznia Północna17:086 min.
 
Stocznia SKM17:108 min.
 
Plac Solidarności17:119 min.
 
Dworzec Główny17:1311 min.
 
Brama Wyżynna17:1513 min.
 
Okopowa17:1715 min.
 
Żabi Kruk17:1816 min.
 
Chmielna17:1917 min.
 
Akademia Muzyczna17:2018 min.
 
Brama Żuławska17:2220 min.
 
Głęboka17:2422 min.
 
Przeróbka17:2725 min.
 
Lenartowicza17:2826 min.
 
Sucharskiego17:2927 min.
 
Kaczeńce17:3028 min.
 
Lessowa17:3129 min.
 
Zimna17:3230 min.
 
Stogi Pasanil17:3432 min.
 
Rozłogi17:3533 min.
 
Stogi Plaża17:3937 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy