Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo16:20
Helska16:22
Osiedle Wejhera16:24
Pomorska16:25
Piastowska16:26
Czerwony Dwór16:28
Bora Komorowskiego16:29
Kołobrzeska16:30
Zaspa16:32
Startowa16:33
Jana Pawła II16:34
Żwirki i Wigury16:35
Bajana16:36
Legionów16:38
Plac Komorowskiego16:39
Mickiewicza16:41
Reja
 
16:42
0 min.
 
Wyspiańskiego16:442 min.
 
Kliniczna - Szpital16:453 min.
 
Twarda16:475 min.
 
Stocznia Północna16:486 min.
 
Stocznia SKM16:508 min.
 
Plac Solidarności16:519 min.
 
Dworzec Główny16:5311 min.
 
Brama Wyżynna16:5513 min.
 
Okopowa16:5715 min.
 
Żabi Kruk16:5816 min.
 
Chmielna16:5917 min.
 
Akademia Muzyczna17:0018 min.
 
Brama Żuławska17:0220 min.
 
Głęboka17:0422 min.
 
Przeróbka17:0725 min.
 
Lenartowicza17:0826 min.
 
Sucharskiego17:0927 min.
 
Kaczeńce17:1028 min.
 
Lessowa17:1129 min.
 
Zimna17:1230 min.
 
Stogi Pasanil17:1432 min.
 
Rozłogi17:1533 min.
 
Stogi Plaża17:1937 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy