Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo06:31
Helska06:33
Osiedle Wejhera06:35
Pomorska06:36
Piastowska06:37
Czerwony Dwór06:39
Bora Komorowskiego06:40
Kołobrzeska06:41
Zaspa06:43
Startowa06:44
Jana Pawła II06:45
Żwirki i Wigury06:46
Bajana06:47
Legionów06:49
Plac Komorowskiego06:50
Mickiewicza06:52
Reja
 
06:53
0 min.
 
Wyspiańskiego06:552 min.
 
Kliniczna - Szpital06:563 min.
 
Twarda06:585 min.
 
Stocznia Północna06:596 min.
 
Stocznia SKM07:018 min.
 
Plac Solidarności07:0310 min.
 
Dworzec Główny07:0512 min.
 
Brama Wyżynna07:0714 min.
 
Okopowa07:0916 min.
 
Żabi Kruk07:1017 min.
 
Chmielna07:1118 min.
 
Akademia Muzyczna07:1219 min.
 
Brama Żuławska07:1421 min.
 
Głęboka07:1623 min.
 
Przeróbka07:1926 min.
 
Lenartowicza07:2027 min.
 
Sucharskiego07:2128 min.
 
Kaczeńce07:2229 min.
 
Lessowa07:2330 min.
 
Zimna07:2431 min.
 
Stogi Pasanil07:2633 min.
 
Rozłogi07:2734 min.
 
Stogi Plaża07:3138 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy