Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo14:40
Helska14:42
Osiedle Wejhera14:44
Pomorska14:45
Piastowska14:46
Czerwony Dwór14:48
Bora Komorowskiego14:49
Kołobrzeska14:50
Zaspa14:52
Startowa14:53
Jana Pawła II14:54
Żwirki i Wigury14:55
Bajana14:56
Legionów14:58
Plac Komorowskiego14:59
Mickiewicza15:01
Reja
 
15:02
0 min.
 
Wyspiańskiego15:042 min.
 
Kliniczna - Szpital15:053 min.
 
Twarda15:075 min.
 
Stocznia Północna15:086 min.
 
Stocznia SKM15:108 min.
 
Plac Solidarności15:119 min.
 
Dworzec Główny15:1311 min.
 
Brama Wyżynna15:1513 min.
 
Okopowa15:1715 min.
 
Żabi Kruk15:1816 min.
 
Chmielna15:1917 min.
 
Akademia Muzyczna15:2018 min.
 
Brama Żuławska15:2220 min.
 
Głęboka15:2422 min.
 
Przeróbka15:2725 min.
 
Lenartowicza15:2826 min.
 
Sucharskiego15:2927 min.
 
Kaczeńce15:3028 min.
 
Lessowa15:3129 min.
 
Zimna15:3230 min.
 
Stogi Pasanil15:3432 min.
 
Rozłogi15:3533 min.
 
Stogi Plaża15:3937 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy