Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo14:12
Helska14:14
Osiedle Wejhera14:16
Pomorska14:17
Piastowska14:18
Czerwony Dwór14:20
Bora Komorowskiego14:21
Kołobrzeska14:22
Zaspa14:24
Startowa14:25
Jana Pawła II14:26
Żwirki i Wigury14:27
Bajana14:28
Legionów14:30
Plac Komorowskiego14:31
Mickiewicza14:33
Reja
 
14:34
0 min.
 
Wyspiańskiego14:362 min.
 
Kliniczna - Szpital14:373 min.
 
Twarda14:395 min.
 
Stocznia Północna14:406 min.
 
Stocznia SKM14:428 min.
 
Plac Solidarności14:439 min.
 
Dworzec Główny14:4511 min.
 
Brama Wyżynna14:4713 min.
 
Okopowa14:4915 min.
 
Żabi Kruk14:5016 min.
 
Chmielna14:5117 min.
 
Akademia Muzyczna14:5218 min.
 
Brama Żuławska14:5420 min.
 
Głęboka14:5622 min.
 
Przeróbka14:5925 min.
 
Lenartowicza15:0026 min.
 
Sucharskiego15:0127 min.
 
Kaczeńce15:0228 min.
 
Lessowa15:0329 min.
 
Zimna15:0430 min.
 
Stogi Pasanil15:0632 min.
 
Rozłogi15:0733 min.
 
Stogi Plaża15:1137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy