Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo14:00
Helska14:02
Osiedle Wejhera14:04
Pomorska14:05
Piastowska14:06
Czerwony Dwór14:08
Bora Komorowskiego14:09
Kołobrzeska14:10
Zaspa14:12
Startowa14:13
Jana Pawła II14:14
Żwirki i Wigury14:15
Bajana14:16
Legionów14:18
Plac Komorowskiego14:19
Mickiewicza14:21
Reja
 
14:22
0 min.
 
Wyspiańskiego14:242 min.
 
Kliniczna - Szpital14:253 min.
 
Twarda14:275 min.
 
Stocznia Północna14:286 min.
 
Stocznia SKM14:308 min.
 
Plac Solidarności14:319 min.
 
Dworzec Główny14:3311 min.
 
Brama Wyżynna14:3513 min.
 
Okopowa14:3715 min.
 
Żabi Kruk14:3816 min.
 
Chmielna14:3917 min.
 
Akademia Muzyczna14:4018 min.
 
Brama Żuławska14:4220 min.
 
Głęboka14:4422 min.
 
Przeróbka14:4725 min.
 
Lenartowicza14:4826 min.
 
Sucharskiego14:4927 min.
 
Kaczeńce14:5028 min.
 
Lessowa14:5129 min.
 
Zimna14:5230 min.
 
Stogi Pasanil14:5432 min.
 
Rozłogi14:5533 min.
 
Stogi Plaża14:5937 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy