Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo13:53
Helska13:55
Osiedle Wejhera13:57
Pomorska13:58
Piastowska13:59
Czerwony Dwór14:01
Bora Komorowskiego14:02
Kołobrzeska14:03
Zaspa14:05
Startowa14:06
Jana Pawła II14:07
Żwirki i Wigury14:08
Bajana14:09
Legionów14:11
Plac Komorowskiego14:12
Mickiewicza14:14
Reja
 
14:15
0 min.
 
Wyspiańskiego14:172 min.
 
Kliniczna - Szpital14:183 min.
 
Twarda14:205 min.
 
Stocznia Północna14:216 min.
 
Stocznia SKM14:238 min.
 
Plac Solidarności14:249 min.
 
Dworzec Główny14:2611 min.
 
Brama Wyżynna14:2813 min.
 
Okopowa14:3015 min.
 
Żabi Kruk14:3116 min.
 
Chmielna14:3217 min.
 
Akademia Muzyczna14:3318 min.
 
Brama Żuławska14:3520 min.
 
Głęboka14:3722 min.
 
Przeróbka14:4025 min.
 
Lenartowicza14:4126 min.
 
Sucharskiego14:4227 min.
 
Kaczeńce14:4328 min.
 
Lessowa14:4429 min.
 
Zimna14:4530 min.
 
Stogi Pasanil14:4732 min.
 
Rozłogi14:4833 min.
 
Stogi Plaża14:5237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy