Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo12:40
Helska12:42
Osiedle Wejhera12:44
Pomorska12:45
Piastowska12:46
Czerwony Dwór12:48
Bora Komorowskiego12:49
Kołobrzeska12:50
Zaspa12:52
Startowa12:53
Jana Pawła II12:54
Żwirki i Wigury12:55
Bajana12:56
Legionów12:58
Plac Komorowskiego12:59
Mickiewicza13:01
Reja
 
13:02
0 min.
 
Wyspiańskiego13:042 min.
 
Kliniczna - Szpital13:053 min.
 
Twarda13:075 min.
 
Stocznia Północna13:086 min.
 
Stocznia SKM13:108 min.
 
Plac Solidarności13:119 min.
 
Dworzec Główny13:1311 min.
 
Brama Wyżynna13:1513 min.
 
Okopowa13:1715 min.
 
Żabi Kruk13:1816 min.
 
Chmielna13:1917 min.
 
Akademia Muzyczna13:2018 min.
 
Brama Żuławska13:2220 min.
 
Głęboka13:2422 min.
 
Przeróbka13:2725 min.
 
Lenartowicza13:2826 min.
 
Sucharskiego13:2927 min.
 
Kaczeńce13:3028 min.
 
Lessowa13:3129 min.
 
Zimna13:3230 min.
 
Stogi Pasanil13:3432 min.
 
Rozłogi13:3533 min.
 
Stogi Plaża13:3937 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy