Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo12:12
Helska12:14
Osiedle Wejhera12:16
Pomorska12:17
Piastowska12:18
Czerwony Dwór12:20
Bora Komorowskiego12:21
Kołobrzeska12:22
Zaspa12:24
Startowa12:25
Jana Pawła II12:26
Żwirki i Wigury12:27
Bajana12:28
Legionów12:30
Plac Komorowskiego12:31
Mickiewicza12:33
Reja
 
12:34
0 min.
 
Wyspiańskiego12:362 min.
 
Kliniczna - Szpital12:373 min.
 
Twarda12:395 min.
 
Stocznia Północna12:406 min.
 
Stocznia SKM12:428 min.
 
Plac Solidarności12:439 min.
 
Dworzec Główny12:4511 min.
 
Brama Wyżynna12:4713 min.
 
Okopowa12:4915 min.
 
Żabi Kruk12:5016 min.
 
Chmielna12:5117 min.
 
Akademia Muzyczna12:5218 min.
 
Brama Żuławska12:5420 min.
 
Głęboka12:5622 min.
 
Przeróbka12:5925 min.
 
Lenartowicza13:0026 min.
 
Sucharskiego13:0127 min.
 
Kaczeńce13:0228 min.
 
Lessowa13:0329 min.
 
Zimna13:0430 min.
 
Stogi Pasanil13:0632 min.
 
Rozłogi13:0733 min.
 
Stogi Plaża13:1137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy