Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo10:55
Helska10:57
Osiedle Wejhera10:59
Pomorska11:00
Piastowska11:01
Czerwony Dwór11:03
Bora Komorowskiego11:04
Kołobrzeska11:05
Zaspa11:07
Startowa11:08
Jana Pawła II11:09
Żwirki i Wigury11:10
Bajana11:11
Legionów11:13
Plac Komorowskiego11:14
Mickiewicza11:16
Reja
 
11:17
0 min.
 
Wyspiańskiego11:192 min.
 
Kliniczna - Szpital11:203 min.
 
Twarda11:225 min.
 
Stocznia Północna11:236 min.
 
Stocznia SKM11:258 min.
 
Plac Solidarności11:269 min.
 
Dworzec Główny11:2811 min.
 
Brama Wyżynna11:3013 min.
 
Okopowa11:3215 min.
 
Żabi Kruk11:3316 min.
 
Chmielna11:3417 min.
 
Akademia Muzyczna11:3518 min.
 
Brama Żuławska11:3720 min.
 
Głęboka11:3922 min.
 
Przeróbka11:4225 min.
 
Lenartowicza11:4326 min.
 
Sucharskiego11:4427 min.
 
Kaczeńce11:4528 min.
 
Lessowa11:4629 min.
 
Zimna11:4730 min.
 
Stogi Pasanil11:4932 min.
 
Rozłogi11:5033 min.
 
Stogi Plaża11:5437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy