Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo09:35
Helska09:37
Osiedle Wejhera09:39
Pomorska09:40
Piastowska09:41
Czerwony Dwór09:43
Bora Komorowskiego09:44
Kołobrzeska09:45
Zaspa09:47
Startowa09:48
Jana Pawła II09:49
Żwirki i Wigury09:50
Bajana09:51
Legionów09:53
Plac Komorowskiego09:54
Mickiewicza09:56
Reja
 
09:57
0 min.
 
Wyspiańskiego09:592 min.
 
Kliniczna - Szpital10:003 min.
 
Twarda10:025 min.
 
Stocznia Północna10:036 min.
 
Stocznia SKM10:058 min.
 
Plac Solidarności10:069 min.
 
Dworzec Główny10:0811 min.
 
Brama Wyżynna10:1013 min.
 
Okopowa10:1215 min.
 
Żabi Kruk10:1316 min.
 
Chmielna10:1417 min.
 
Akademia Muzyczna10:1518 min.
 
Brama Żuławska10:1720 min.
 
Głęboka10:1922 min.
 
Przeróbka10:2225 min.
 
Lenartowicza10:2326 min.
 
Sucharskiego10:2427 min.
 
Kaczeńce10:2528 min.
 
Lessowa10:2629 min.
 
Zimna10:2730 min.
 
Stogi Pasanil10:2932 min.
 
Rozłogi10:3033 min.
 
Stogi Plaża10:3437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy