Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo08:35
Helska08:37
Osiedle Wejhera08:39
Pomorska08:40
Piastowska08:41
Czerwony Dwór08:43
Bora Komorowskiego08:44
Kołobrzeska08:45
Zaspa08:47
Startowa08:48
Jana Pawła II08:49
Żwirki i Wigury08:50
Bajana08:51
Legionów08:53
Plac Komorowskiego08:54
Mickiewicza08:56
Reja
 
08:57
0 min.
 
Wyspiańskiego08:592 min.
 
Kliniczna - Szpital09:003 min.
 
Twarda09:025 min.
 
Stocznia Północna09:036 min.
 
Stocznia SKM09:058 min.
 
Plac Solidarności09:069 min.
 
Dworzec Główny09:0811 min.
 
Brama Wyżynna09:1013 min.
 
Okopowa09:1215 min.
 
Żabi Kruk09:1316 min.
 
Chmielna09:1417 min.
 
Akademia Muzyczna09:1518 min.
 
Brama Żuławska09:1720 min.
 
Głęboka09:1922 min.
 
Przeróbka09:2225 min.
 
Lenartowicza09:2326 min.
 
Sucharskiego09:2427 min.
 
Kaczeńce09:2528 min.
 
Lessowa09:2629 min.
 
Zimna09:2730 min.
 
Stogi Pasanil09:2932 min.
 
Rozłogi09:3033 min.
 
Stogi Plaża09:3437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy