Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo05:43
Helska05:45
Osiedle Wejhera05:46
Pomorska05:47
Piastowska05:48
Czerwony Dwór05:50
Bora Komorowskiego05:51
Kołobrzeska05:52
Zaspa05:54
Startowa05:55
Jana Pawła II05:56
Żwirki i Wigury05:57
Bajana05:58
Legionów06:00
Plac Komorowskiego06:01
Mickiewicza06:02
Reja
 
06:03
0 min.
 
Wyspiańskiego06:052 min.
 
Kliniczna - Szpital06:063 min.
 
Twarda06:085 min.
 
Stocznia Północna06:096 min.
 
Stocznia SKM06:118 min.
 
Plac Solidarności06:129 min.
 
Dworzec Główny06:1411 min.
 
Brama Wyżynna06:1613 min.
 
Okopowa06:1815 min.
 
Żabi Kruk06:1916 min.
 
Chmielna06:2017 min.
 
Akademia Muzyczna06:2118 min.
 
Brama Żuławska06:2320 min.
 
Głęboka06:2421 min.
 
Przeróbka06:2724 min.
 
Lenartowicza06:2825 min.
 
Sucharskiego06:2926 min.
 
Kaczeńce06:3027 min.
 
Lessowa06:3128 min.
 
Zimna06:3229 min.
 
Stogi Pasanil06:3431 min.
 
Rozłogi06:3532 min.
 
Stogi Plaża06:3936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy