Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo04:43
Helska04:45
Osiedle Wejhera04:46
Pomorska04:47
Piastowska04:48
Czerwony Dwór04:50
Bora Komorowskiego04:51
Kołobrzeska04:52
Zaspa04:54
Startowa04:55
Jana Pawła II04:56
Żwirki i Wigury04:57
Bajana04:58
Legionów05:00
Plac Komorowskiego05:01
Mickiewicza05:02
Reja
 
05:03
0 min.
 
Wyspiańskiego05:052 min.
 
Kliniczna - Szpital05:063 min.
 
Twarda05:085 min.
 
Stocznia Północna05:096 min.
 
Stocznia SKM05:118 min.
 
Plac Solidarności05:129 min.
 
Dworzec Główny05:1411 min.
 
Brama Wyżynna05:1613 min.
 
Okopowa05:1815 min.
 
Żabi Kruk05:1916 min.
 
Chmielna05:2017 min.
 
Akademia Muzyczna05:2118 min.
 
Brama Żuławska05:2320 min.
 
Głęboka05:2421 min.
 
Przeróbka05:2724 min.
 
Lenartowicza05:2825 min.
 
Sucharskiego05:2926 min.
 
Kaczeńce05:3027 min.
 
Lessowa05:3128 min.
 
Zimna05:3229 min.
 
Stogi Pasanil05:3431 min.
 
Rozłogi05:3532 min.
 
Stogi Plaża05:3936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy