Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo05:41
Helska05:43
Osiedle Wejhera05:45
Pomorska05:46
Piastowska05:47
Czerwony Dwór05:49
Bora Komorowskiego05:50
Kołobrzeska05:51
Zaspa05:53
Startowa05:54
Jana Pawła II05:55
Żwirki i Wigury05:56
Bajana05:57
Legionów05:59
Plac Komorowskiego06:00
Mickiewicza06:02
Reja
 
06:03
0 min.
 
Wyspiańskiego06:052 min.
 
Kliniczna - Szpital06:063 min.
 
Twarda06:085 min.
 
Stocznia Północna06:096 min.
 
Stocznia SKM06:118 min.
 
Plac Solidarności06:1310 min.
 
Dworzec Główny06:1512 min.
 
Brama Wyżynna06:1714 min.
 
Okopowa06:1916 min.
 
Żabi Kruk06:2017 min.
 
Chmielna06:2118 min.
 
Akademia Muzyczna06:2219 min.
 
Brama Żuławska06:2421 min.
 
Głęboka06:2623 min.
 
Przeróbka06:2926 min.
 
Lenartowicza06:3027 min.
 
Sucharskiego06:3128 min.
 
Kaczeńce06:3229 min.
 
Lessowa06:3330 min.
 
Zimna06:3431 min.
 
Stogi Pasanil06:3633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy