Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo18:55
Helska18:57
Osiedle Wejhera18:59
Pomorska19:00
Piastowska19:01
Czerwony Dwór19:03
Bora Komorowskiego19:04
Kołobrzeska19:05
Zaspa19:07
Startowa19:08
Jana Pawła II19:09
Żwirki i Wigury19:10
Bajana19:11
Legionów
 
19:13
0 min.
 
Plac Komorowskiego19:141 min.
 
Mickiewicza19:163 min.
 
Reja19:174 min.
 
Wyspiańskiego19:196 min.
 
Kliniczna - Szpital19:207 min.
 
Twarda19:229 min.
 
Stocznia Północna19:2310 min.
 
Stocznia SKM19:2512 min.
 
Plac Solidarności19:2714 min.
 
Dworzec Główny19:2916 min.
 
Brama Wyżynna19:3118 min.
 
Okopowa19:3320 min.
 
Żabi Kruk19:3421 min.
 
Chmielna19:3522 min.
 
Akademia Muzyczna19:3623 min.
 
Brama Żuławska19:3825 min.
 
Głęboka19:4027 min.
 
Przeróbka19:4330 min.
 
Lenartowicza19:4431 min.
 
Sucharskiego19:4532 min.
 
Kaczeńce19:4633 min.
 
Lessowa19:4734 min.
 
Zimna19:4835 min.
 
Stogi Pasanil19:5037 min.
 
Rozłogi19:5138 min.
 
Stogi Plaża19:5542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy