Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo14:41
Helska14:43
Osiedle Wejhera14:45
Pomorska14:46
Piastowska14:47
Czerwony Dwór14:49
Bora Komorowskiego14:50
Kołobrzeska14:51
Zaspa14:53
Startowa14:54
Jana Pawła II14:55
Żwirki i Wigury14:56
Bajana14:57
Legionów
 
14:59
0 min.
 
Plac Komorowskiego15:001 min.
 
Mickiewicza15:023 min.
 
Reja15:034 min.
 
Wyspiańskiego15:056 min.
 
Kliniczna - Szpital15:067 min.
 
Twarda15:089 min.
 
Stocznia Północna15:0910 min.
 
Stocznia SKM15:1112 min.
 
Plac Solidarności15:1314 min.
 
Dworzec Główny15:1516 min.
 
Brama Wyżynna15:1718 min.
 
Okopowa15:1920 min.
 
Żabi Kruk15:2021 min.
 
Chmielna15:2122 min.
 
Akademia Muzyczna15:2223 min.
 
Brama Żuławska15:2425 min.
 
Głęboka15:2627 min.
 
Przeróbka15:2930 min.
 
Lenartowicza15:3031 min.
 
Sucharskiego15:3132 min.
 
Kaczeńce15:3233 min.
 
Lessowa15:3334 min.
 
Zimna15:3435 min.
 
Stogi Pasanil15:3637 min.
 
Rozłogi15:3738 min.
 
Stogi Plaża15:4142 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy