Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo14:01
Helska14:03
Osiedle Wejhera14:05
Pomorska14:06
Piastowska14:07
Czerwony Dwór14:09
Bora Komorowskiego14:10
Kołobrzeska14:11
Zaspa14:13
Startowa14:14
Jana Pawła II14:15
Żwirki i Wigury14:16
Bajana14:17
Legionów
 
14:19
0 min.
 
Plac Komorowskiego14:201 min.
 
Mickiewicza14:223 min.
 
Reja14:234 min.
 
Wyspiańskiego14:256 min.
 
Kliniczna - Szpital14:267 min.
 
Twarda14:289 min.
 
Stocznia Północna14:2910 min.
 
Stocznia SKM14:3112 min.
 
Plac Solidarności14:3314 min.
 
Dworzec Główny14:3516 min.
 
Brama Wyżynna14:3718 min.
 
Okopowa14:3920 min.
 
Żabi Kruk14:4021 min.
 
Chmielna14:4122 min.
 
Akademia Muzyczna14:4223 min.
 
Brama Żuławska14:4425 min.
 
Głęboka14:4627 min.
 
Przeróbka14:4930 min.
 
Lenartowicza14:5031 min.
 
Sucharskiego14:5132 min.
 
Kaczeńce14:5233 min.
 
Lessowa14:5334 min.
 
Zimna14:5435 min.
 
Stogi Pasanil14:5637 min.
 
Rozłogi14:5738 min.
 
Stogi Plaża15:0142 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy