Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo13:16
Helska13:18
Osiedle Wejhera13:20
Pomorska13:21
Piastowska13:22
Czerwony Dwór13:24
Bora Komorowskiego13:25
Kołobrzeska13:26
Zaspa13:28
Startowa13:29
Jana Pawła II13:30
Żwirki i Wigury13:31
Bajana13:32
Legionów
 
13:34
0 min.
 
Plac Komorowskiego13:351 min.
 
Mickiewicza13:373 min.
 
Reja13:384 min.
 
Wyspiańskiego13:406 min.
 
Kliniczna - Szpital13:417 min.
 
Twarda13:439 min.
 
Stocznia Północna13:4410 min.
 
Stocznia SKM13:4612 min.
 
Plac Solidarności13:4814 min.
 
Dworzec Główny13:5016 min.
 
Brama Wyżynna13:5218 min.
 
Okopowa13:5420 min.
 
Żabi Kruk13:5521 min.
 
Chmielna13:5622 min.
 
Akademia Muzyczna13:5723 min.
 
Brama Żuławska13:5925 min.
 
Głęboka14:0127 min.
 
Przeróbka14:0430 min.
 
Lenartowicza14:0531 min.
 
Sucharskiego14:0632 min.
 
Kaczeńce14:0733 min.
 
Lessowa14:0834 min.
 
Zimna14:0935 min.
 
Stogi Pasanil14:1137 min.
 
Rozłogi14:1238 min.
 
Stogi Plaża14:1642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy