Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo18:22
Helska18:24
Osiedle Wejhera18:26
Pomorska18:27
Piastowska18:28
Czerwony Dwór18:30
Bora Komorowskiego18:31
Kołobrzeska18:32
Zaspa18:34
Startowa18:35
Jana Pawła II18:36
Żwirki i Wigury18:37
Bajana18:38
Legionów
 
18:40
0 min.
 
Plac Komorowskiego18:411 min.
 
Mickiewicza18:433 min.
 
Reja18:444 min.
 
Wyspiańskiego18:466 min.
 
Politechnika18:499 min.
 
Miszewskiego18:5010 min.
 
Jaśkowa Dolina18:5212 min.
 
Klonowa18:5313 min.
 
Galeria Bałtycka18:5515 min.
 
Wojska Polskiego18:5717 min.
 
Zamenhofa18:5818 min.
 
Zajezdnia18:5919 min.
 
Strzyża PKM19:0020 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy