Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo12:52
Helska12:54
Osiedle Wejhera12:56
Pomorska12:57
Piastowska12:58
Czerwony Dwór13:00
Bora Komorowskiego13:01
Kołobrzeska13:02
Zaspa13:04
Startowa13:05
Jana Pawła II13:06
Żwirki i Wigury13:07
Bajana13:08
Legionów
 
13:10
0 min.
 
Plac Komorowskiego13:111 min.
 
Mickiewicza13:133 min.
 
Reja13:144 min.
 
Wyspiańskiego13:166 min.
 
Kliniczna - Szpital13:177 min.
 
Twarda13:199 min.
 
Stocznia Północna13:2010 min.
 
Stocznia SKM13:2212 min.
 
Plac Solidarności13:2313 min.
 
Dworzec Główny13:2515 min.
 
Brama Wyżynna13:2717 min.
 
Okopowa13:2919 min.
 
Żabi Kruk13:3020 min.
 
Chmielna13:3121 min.
 
Akademia Muzyczna13:3222 min.
 
Brama Żuławska13:3424 min.
 
Głęboka13:3626 min.
 
Przeróbka13:3929 min.
 
Lenartowicza13:4030 min.
 
Sucharskiego13:4131 min.
 
Kaczeńce13:4232 min.
 
Lessowa13:4333 min.
 
Zimna13:4434 min.
 
Stogi Pasanil13:4636 min.
 
Rozłogi13:4737 min.
 
Stogi Plaża13:5141 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy